Сумка органайзер для коляски з кріпленням на ручку, 30*20*15 см. Світло-рожева
341 ₴
102,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: B5-00276
+380 (95) 949-16-65
Vodafone
- +380 (67) 960-95-95Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Збираючись на прогулянку, кожна мама знає, наскільки важливо мати все необхідне для малюка під рукою. Наша стильна, містка і легка сумка відмінно впорається з цим завданням! Завдяки великому відділенню і безлічі різних кишень, в сумці можна легко розмістити все необхідне для Вашого малюка, при цьому швидко знайти потрібну річ. На коляску вішається спеціальними кріпленнями, до яких можна пристебнути і зафіксувати.
Матеріал: поліестер.
Розмір: 30*20*15 см.
Колір: світло-рожевий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка для приладдя |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 8 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102,30 ₴












