Навісний шафка (органайзер) у ванну з відсіком для фена
459,60 ₴
252,80 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: C1-01317
+380 (95) 949-16-65
Vodafone
- +380 (67) 960-95-95Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навісна шафка (органайзер) чудово підійде для будь-якої сучасної ванної кімнати, допоможе створити затишну атмосферу, впорядкувати та скласти всі засоби особистої гігієни. Виріб повністю виготовлено з перевіреної сировини високої якості, що дає йому змогу служити вам упродовж дуже тривалого часу та не змінювати своїх властивостей. Оригінальний дизайн дає змогу шафці гармонійно вписуватися в інтер'єр будь-якої кімнати.
Гачки для рушників до комплекту не входять.
Розмір: 30*35*12 см.
Матеріал: спінений ПВХ.
Кріплення: гачки на липучках.
Колір: білий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Основний колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Висота | 350 мм |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Настінний кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252,80 ₴








