Килимова плитка-пазл. Малинова
40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 01610.hot pink
+380 (95) 949-16-65
Vodafone
- +380 (67) 960-95-95Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плитка-пазл - це новий, практичний і досить креативний вид підлогового покриття. З його допомогою ви можете урізноманітнити інтер'єр вітальні або ванною, дитячої або спальної кімнати. Плитка пазл нагадує своєрідний конструктор, за допомогою якого ви '' збираєте '' килим будь-якого потрібного вам розміру.
Матеріал підтримує нормальну мікроциркуляцію повітря.
Килимок легко миється і не вимагає особливих умов по догляду.
З плиток можна зібрати килим абсолютно будь-якого розміру.
Самі плитки легко нарізаються на більш дрібні фрагменти, якщо це потрібно.
Матеріал: ЕВА (етиленвінілацетат).
Розмір плитки: 30*30 см, товщина 0,8 см.
Колір: малиновий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Товщина килимового покриття | 8 мм |
| Колір | Малиновий |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Килим |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для передпокою, Для спальні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴










