Друшляк силіконовий складаний з ручкою. 43*9*Ø24 см
75,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: C6-02241.big
- +380 (67) 960-95-95Київстар
Друшляк силіконовий складаний з ручкою стане корисним придбанням для Вашої кухні.
Переваги:
- компактний, складний, тому не займає багато місця;
- стійкий до перепадів температур;
- у контакті з їжею, що не змінює її властивості;
- не вбирає сік фарбуючих продуктів, таких як буряк, морква тощо;
- у друшляку їжа швидко остигає, зберігаючи всі свої властивості;
- легко миється.
Силіконовий складний друшляк - це відмінна альтернатива своїм залізним та пластиковим побратимам.
Матеріал: силікон.
Розмір: 43*9 см.
Діаметр: 24 см.
Колір: чорний, сірий з рожевим (вибирається випадковим чином).
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Друшляк |
| Матеріал | Силікон |
| Діаметр | 240 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ручка | Одна |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 75,60 ₴









