
Органайзер дорожній. Косметичка. Червоний
100 ₴
45 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G6-02402.red
+380 (95) 949-16-65
Vodafone
- +380 (67) 960-95-95Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дорожня косметичка вміщує все необхідне під час подорожей та відряджень, підходить для перенесення найпотрібніших косметичних засобів та різноманітних дрібниць. Сумочка компактна, але дуже функціональна. Застібається на блискавку. Матеріал органайзера водовідштовхувальний, легко чиститься та швидко сохне.
Матеріал: нейлон.
Розмір: 21*4*16 см.
Колір: червоний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип застежки | Блискавка |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴



