



Полиця-стелаж висувна на коліщатках на 4 яруси 95*40*15
467,50 ₴
428,50 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: O4-02554
- +380 (67) 960-95-95Київстар
Полиця-стелаж на коліщатках ідеальне рішення для зберігання в будь-якій частині будинку. Стильний, красивий, міцний аксесуар підійде до будь-якого інтер'єру і заощадить простір. Багаторівнева полиця стане незамінним помічником для організації простору: підійде для зберігання соусів та спецій, книг та канцелярії, а також ванного приладдя. Невеликі міцні колеса дозволяють пересунути полицю в будь-який куточок будинку без жодних зусиль. Простота у складанні, легкість та надійність в експлуатації.
Матеріал: полички – пластик, каркас – метал.
Кількість ярусів: 4 шт.
Розміри: висота – 95 см, ширина – 40 см, глибина – 15 см.
Розмір між полицями від дна до потолка – 28 см.
Розмір між полицями від бортика до потолка - 23 см
Колір поличок: білий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма полиці | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота | 950 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
- Ціна: 428,50 ₴



