Комп'ютерний столик для ноутбука на коліщатках з регулюванням висоти, 60х40 см. Білий клен
984,50 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: K4-01508.whitemaple
- +380 (67) 960-95-95Київстар
Виконаний у сучасному стилі комп'ютерний стіл підходить для розміщення комп'ютера, ноутбука або планшета. Цей пересувний стіл для ноутбука переміщається на коліщатках, що дозволяє його розміщувати у будь-якому приміщенні. Також варто відзначити, що стіл має висоту, що регулюється, завдяки чому Ви зможете облаштувати своє робоче місце з максимальним комфортом. Цей малогабаритний стіл для ноутбука можна використовувати як журнальний та ігровий столик, і навіть як місце прийому їжі.
Характеристики столика для ноутбука:
Матеріал: стільниця із ламінованого ДСП, ніжки з металу.
Розмір стільниці: 60*40 см.
Висота столика: мінімальна 70 см, максимальна 90 см.
Колір: білий клен.
Колеса з блокуванням, обертаються на 360°.
Зверніть увагу: основний колір вказаний лише для лицьових поверхонь, низ стільниці та внутрішня частина перемички можуть бути іншого кольору.
Важливо. Допускаються дрібні дефекти на не лицьових поверхнях.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 900 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 600 мм |
| Глибина стільниці | 400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Комплектація | |
| Коліщата | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Клен Світлий |
- Ціна: 984,50 ₴








