
Уцінка.Органайзер для сумочки Bag-in-Bag. Косметичка. Малиновий
67,55 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P1-00024.hot pink.уц
+380 (95) 949-16-65
Vodafone
- +380 (67) 960-95-95Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
УЦЕНКА. Різний ступінь окиснення на собачках блискавок
Звертаємо Вашу увагу, що товар "з уцінкою" обміну та поверненню не підлягає, тому просимо усвідомлено приймати рішення під час купівлі таких товарів, щоб уникнути будь-яких недовершень згодом.
Сумочка-органайзер виготовлена з водонепроникного матеріалу з численними відділеннями та кишенями-кишенями на блискавці. Має ручки для використання як сумочки.
Можна використовувати як вставку-органайзер у велику сумку.
Розміри: довжина 29 см, ширина 10 см, висота 18 см.
Матеріал: поліестер.
Колір: малиновий.
Звертаємо Вашу увагу, що товар "з уцінкою" обміну та поверненню не підлягає, тому просимо усвідомлено приймати рішення під час купівлі таких товарів, щоб уникнути будь-яких недовершень згодом.
Сумочка-органайзер виготовлена з водонепроникного матеріалу з численними відділеннями та кишенями-кишенями на блискавці. Має ручки для використання як сумочки.
Можна використовувати як вставку-органайзер у велику сумку.
Розміри: довжина 29 см, ширина 10 см, висота 18 см.
Матеріал: поліестер.
Колір: малиновий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Малиновий |
| Тип | Косметичка |
| Глибина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67,55 ₴



