
Уцінка.Органайзер для сумочки Bag-in-Bag. Косметичка. Салатовий
61,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P1-00024.green.уц
+380 (95) 949-16-65
Vodafone
- +380 (67) 960-95-95Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
УЦЕНКА. Різний ступінь окиснення на собачках блискавок
Звертаємо Вашу увагу, що товар "з уцінкою" обміну та поверненню не підлягає, тому просимо усвідомлено приймати рішення під час купівлі таких товарів, щоб уникнути будь-яких недовершень згодом.
Сумочка-органайзер виготовлена з водонепроникного матеріалу з численними відділеннями та кишенями-кишенями на блискавці. Має ручки для використання як сумочки.
Можна використовувати як вставку-органайзер у велику сумку.
Розміри: довжина 29 см, ширина 10 см, висота 18 см.
Матеріал: поліестер.
Колір: салатовий.
Звертаємо Вашу увагу, що товар "з уцінкою" обміну та поверненню не підлягає, тому просимо усвідомлено приймати рішення під час купівлі таких товарів, щоб уникнути будь-яких недовершень згодом.
Сумочка-органайзер виготовлена з водонепроникного матеріалу з численними відділеннями та кишенями-кишенями на блискавці. Має ручки для використання як сумочки.
Можна використовувати як вставку-органайзер у велику сумку.
Розміри: довжина 29 см, ширина 10 см, висота 18 см.
Матеріал: поліестер.
Колір: салатовий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Салатний |
| Матеріал | Поліестер |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Тип | Косметичка |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61,40 ₴



