
Уцінка.Органайзер для сумочки Bag-in-Bag. Косметичка. Жовтий
61,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P1-00024.yellow.уц
+380 (95) 949-16-65
Vodafone
- +380 (67) 960-95-95Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сумочка-органайзер виготовлена з водонепроникного матеріалу з численними відділеннями та кишенями-кишенями на блискавці. Має ручки для використання як сумочки.
Можна використовувати як вставку-органайзер у велику сумку.
Розміри: довжина 29 см, ширина 10 см, висота 18 см.
Матеріал: поліестер.
Колір: жовтий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61,40 ₴



