

Полиця для взуття 5 ярусів, 56*26*95,5 см
368,50 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P1-03160
+380 (95) 949-16-65
Vodafone
- +380 (67) 960-95-95Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкрита полиця для взуття — ідеальне рішення для зберігання Вашого взуття. Потрібну пару взуття всегла можна легко знайти. Підходить для взуття всіх членів сім'ї.
Полиця проста в складанні: не вимагає додаткових інструментів у складанні. Можна використовувати не тільки для зберігання не тільки взуття, але й інших речей.
Матеріал: пластик, метал.
Розмір: 56*26*95,5 см.
Колір: сталевий + чорний.
Полиця проста в складанні: не вимагає додаткових інструментів у складанні. Можна використовувати не тільки для зберігання не тільки взуття, але й інших речей.
Матеріал: пластик, метал.
Розмір: 56*26*95,5 см.
Колір: сталевий + чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 26 см |
| Висота | 95.5 см |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Нове |
| Кількість полиць (відділів) для взуття | 5 шт. |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368,50 ₴



