



Текстильна шафа-органайзер, 2 секції, металевий каркас, 106*171*35 см. Чорна
797,50 ₴
757,70 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P2-03807.2
+380 (95) 949-16-65
Vodafone
- +380 (67) 960-95-95Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Текстильна шафа-органайзер із металевим каркасом — ідеальне рішення для ефективної організації одягу й аксесуарів у компактному просторі. Ця модель, зроблена у формі окремішньої шафи, пропонує практичну конструкцію з 2 колонами, просторими полицями та перекладинами для вішалок, що ідеально підходить для зберігання як складеного, так і розвішеного одягу.
Металевий каркас забезпечує стійкість, а біле текстильне покриття надає сучасного та універсального вигляду, легко вписуючись у будь-яку спальню, гардеробну або студію.
Розміри: 106*171*35 см
(Ширина відсіків: 50 см, висота відсіків 100, 30, 30)
Матеріал: міцний металевий каркас + зносостійке текстильне покриття.
Колір: чорний.
Металевий каркас забезпечує стійкість, а біле текстильне покриття надає сучасного та універсального вигляду, легко вписуючись у будь-яку спальню, гардеробну або студію.
Розміри: 106*171*35 см
(Ширина відсіків: 50 см, висота відсіків 100, 30, 30)
Матеріал: міцний металевий каркас + зносостійке текстильне покриття.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Текстиль |
| Ширина | 106 см |
| Глибина | 35 см |
| Висота | 171 см |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Текстильний гардероб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 757,70 ₴



