Металева регульована підставка-стійка для сковорідок, каструль і кришок, 5-ярусна. Чорна
390,50 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: G3-03940
+380 (95) 949-16-65
Vodafone
- +380 (67) 960-95-95Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця підставка являє собою вертикальний 5-ярусний органайзер-тримач для зберігання об'ємних предметів, таких як кришки, сковорідки або каструлі.
Завдяки універсальному дизайну, її можна використовувати як вертикально, так і горизонтально, що робить її придатною для будь-якої кухні.
Проста збірна конструкція витримує вагу 4-5 сковорідок. Висота між ярусами регулюється, завдяки чому ви зможете адаптувати розмір під ваші потреби.
Ідеально підходить для стільниці, комори, під раковиною або в кухонній шафі.
Регульована стійка для сковорідок – це практичне рішення для ефективної організації кухонного начиння.
Розмір: 38×22х26 см.
Матеріал: метал.
Колір: чорний.
Завдяки універсальному дизайну, її можна використовувати як вертикально, так і горизонтально, що робить її придатною для будь-якої кухні.
Проста збірна конструкція витримує вагу 4-5 сковорідок. Висота між ярусами регулюється, завдяки чому ви зможете адаптувати розмір під ваші потреби.
Ідеально підходить для стільниці, комори, під раковиною або в кухонній шафі.
Регульована стійка для сковорідок – це практичне рішення для ефективної організації кухонного начиння.
Розмір: 38×22х26 см.
Матеріал: метал.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка |
| Основне призначення | Для кухонного приладдя, Для сковорідок, Для кухонних кришок, Для кухонних дощок |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 260 мм |
| Кількість відділів | 5 |
| Розміщення | Вертикальне/Горизонтальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390,50 ₴








