Розсувна підставка для кришок і сковорідок, регульована 32–58 см, на 10 секцій. Білий
676,50 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: O3-03875.white
+380 (95) 949-16-65
Vodafone
- +380 (67) 960-95-95Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця підставка являє собою розсувний органайзер-тримач для зберігання об'ємних предметів, таких як кришки, сковорідки або деки.
Практичний кухонний органайзер допоможе також зручно зберігати тарілки та інший посуд. Завдяки розсувній конструкції підставка легко регулюється по довжині, адаптуючись до наявного простору. Підходить для різних розмірів кухонних шаф і стільниць.
Органайзер має 10 регульованих секцій, які дозволяють розмістити посуд різного розміру вертикально.
Завдяки модульному дизайну органайзер можна використовувати як одну підставку або окремо на дві частини для організації двох окремих зон.
Підходить для розміщення на стільницях, в ящиках, шафах і коморах.
Міцна металева конструкція оптимізована для забезпечення стійкості і великої місткості.
Розміри:
Довжина: 32-58 см.
Ширина: 19 см.
Загальна висота: 20 см.
Матеріал: метал.
Колір: Білий глянець
Практичний кухонний органайзер допоможе також зручно зберігати тарілки та інший посуд. Завдяки розсувній конструкції підставка легко регулюється по довжині, адаптуючись до наявного простору. Підходить для різних розмірів кухонних шаф і стільниць.
Органайзер має 10 регульованих секцій, які дозволяють розмістити посуд різного розміру вертикально.
Завдяки модульному дизайну органайзер можна використовувати як одну підставку або окремо на дві частини для організації двох окремих зон.
Підходить для розміщення на стільницях, в ящиках, шафах і коморах.
Міцна металева конструкція оптимізована для забезпечення стійкості і великої місткості.
Розміри:
Довжина: 32-58 см.
Ширина: 19 см.
Загальна висота: 20 см.
Матеріал: метал.
Колір: Білий глянець
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка |
| Основне призначення | Для кухонного приладдя, Для сковорідок, Для кухонних кришок, Для кухонних дощок |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 200 мм |
| Особливості | Регулювання розміру |
| Розміщення | Горизонтальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676,50 ₴








