


Сумочка "GRASS" - Клатч, міська, повсякденна
150,15 ₴
37,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: С6-00503(
+380 (95) 949-16-65
Vodafone
- +380 (67) 960-95-95Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модна сумка-шоппер практичний аксесуар вашого гардеробу. Відмінно підійде для прогулянок містом та подорожей. Закривається на блискавку, має кілька відділень.
Виконана з водонепроникної тканини, м'яка текстура.
Ремінь регулюється за довжиною.
Тканина оксфорд.
Розмір: 28*15*5 см.
КОЛІР :
помаранчева -6
малинова - 5
рожева – 3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37,60 ₴



