



Міні сумочка – косметичка. Органайзер для дрібниць та гаджетів
182,50 ₴
136,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: D3-00576
- +380 (67) 960-95-95Київстар
Сборка заказа и отправка: в течении 1-3 рабочих дней после поступления оплаты (кроме сб, вс). ТТН сбрасываем на Е-МЕЙЛ после 19:00 часов или утром следующего дня. Условия доставки и оплаты - нажмите ЗДЕСЬ , Решение спорных вопросов - нажмите ЗДЕСЬ , посылку проверяйте на почте!
Посмотреть весь ассортимент товаров нажмите ЗДЕСЬ
Мини сумочка - косметичка
з щільного матеріалу. Має одне містке відділення і ручку для перенесення, застібається на блискавку. Підійде для подорожей, як невелика дорожня сумочка. Компактний органайзер, який допоможе вмістити всі необхідні дрібниці як в дорозі, так і вдома.
Розміри: 15*17*8см
Матеріал: нейлон
В наявності колір: в різнокольорову смужку
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 136,90 ₴



